All Categories

.

All Categories

Filtrare dupa

Marca

Marca

Recent Posts

Filtre active

157,50 lei
157,50 lei
192,28 lei
25,56 lei
353,97 lei
384,56 lei
67,74 lei
222,87 lei
423,89 lei

Allied Telesis AT-MC102XL, 100 Mbit/s, 100TX/100FX, Prin cablu, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE, 6 W, 294 g

Ultimele produse in stoc
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
25,56 lei

D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-SX, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 milimetri

Ultimele produse in stoc
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap
Ultimele produse in stoc
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
Ultimele produse in stoc

Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km, 100 Mbit/s, Prin cablu, 15000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Ultimele produse in stoc